fastfood

Fast Food

Rrjetet tona te Fast Foode-ve permbajne brand-et me te mira si: Pita Pita, Pita Club, Pita Shots, Greek Mak, Greek Chiken.

restorant

Restorant

Nga një dyqan i vetëm, tani Big Bite ka tre restorante në Tiranë dhe një në Durrës. Cilësia e ushqimit, shërbimi i shpejt dhe çmimet konkurruese kanë qënë thelbi i suksesit tonë.

catering

Catering

Së fundmi Big Bite vjen me shërbimin e ri Catering. Ju na besoni festat tuaja, ne ju sigurojm gatime me shije që nuk do t’i harroni!

Restorant si ne asnje vend tjeter...
Catering Nje pervoje e mrekullueshme per te gjithe.

KONTAKTE

Big Bite
ADMINISTRATA:Rruga e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane
Tel: 042220000
Email: [email protected]

RRJETET TONA SOCIALE

Na ndiqni ne Facebook
Na ndiqni ne Twitter
Na ndiqni ne Linked In
Na ndiqni ne Youtube
Na ndiqni ne Instagram

NA GJENI NE

SHERBIM TAXI

Telefono tani ne :
04 2220 000
068 20 56 600
068 20 99 938
068 20 99 939